Кредит онлайн на карту без відмов

МФО

Ставка

Сума кредиту

Термін

sweetmoney

від 1,99 %

до 20 000 грн

до 30 днів

від 0,01 %

до 25 000 грн

до 30 днів

від 0,01 %

до 18 000 грн

до 30 днів

від 0,1 %

до 22 000 грн

до 30 днів

від 0,01 %

до 10 000 грн

до 365 днів

від 0,01 %

до 20 000 грн

до 30 днів

від 0,01 %

до 15 000 грн

до 30 днів

від 0,01 %

до 20 000 грн

до 30 днів

від 0,01 %

до 10 000 грн

до 30 днів

від 0,01 %

до 12 000 грн

до 30 днів

від 0,01 %

до 25 000 грн

до 30 днів

від 0,01 %

до 15 000 грн

до 180 днів

від 0,01 %

до 20 000 грн

до 30 днів

від 0,01 %

до 30 000 грн

до 30 днів

від 0,01 %

до 15 000 грн

до 30 днів

від 0,01 %

до 15 000 грн

до 30 днів

від 0,01 %

до 10 000 грн

до 30 днів

від 1,75 %

до 20 000 грн

до 90 днів

від 0,01 %

до 10 000 грн

до 27 днів

від 0,01 %

до 15 000 грн

до 30 днів

від 0,01 %

до 15 000 грн

до 30 днів

У багатьох людей виникають ситуації, коли їм терміново необхідні гроші, але немає знайомих або родичів, які можуть їх позичити. Звертатися до банку – це теж не завжди вихід, адже банківські установи висувають до позичальників висуваються дуже жорсткі умови, а саму процедуру отримання грошей не можна назвати простою та швидкою. Саме тому люди усе частіше шукають альтернативу банківським позикам. І гарною альтернативою є кредит без відмови від мікрофінансових організацій, які працюють у режимі онлайн. Отримати онлайн кредит без відмови можна для вирішення будь-яких фінансових питань:
 • Ремонт у квартирі;
 • Подорож сім’єю;
 • Лікування;
 • Вливання у бізнес;
 • На покупку нового смартфону або іншого гаджета;
 • Просто гроші до зарплати та багато іншого.

Що таке онлайн кредитування?

Позика онлайн – це вид кредитування, при якому позичальник може отримати необхідну йому суму грошей від фінансової установи, не виходячи з дому. Точніше, позичальник може оформити кредит з будь-якого місця: з дому, з роботи, у транспорті або навіть з іншої країни. Все що треба зробити – це заповнити невеличку анкету, відповісти на декілька питань та дочекатись рішення кредитної організації. Якщо раніше для отримання мікропозики треба було йти до відділення, стояти у черзі та спілкуватися з менеджером, то зараз усе це робиться за декілька кліків. Більшість українських МФО повністю перейшли на роботу online. Тобто, в них навіть немає власних відділень, а гроші видаються на банківську картку.

Переваги кредитування в онлайн сервісах

Якщо людина шукає, де взяти кредит онлайн на карту терміново й без відмов 24/7, то їй слід звертатися саме в кредитні організації, що працюють через інтернет. Перевагами такого кредитування можна назвати:
 • Висока швидкість оформлення позики – за 30-40 хвилин можуть отримати безвідмовний онлайн кредит нові клієнти, та за 5-10 хвилин постійні позичальники;
 • Сервіси працюють цілодобово, без перерв та вихідних, тому отримати кредит можливо навіть вночі у вихідний день;
 • До позичальників не висуваються жорсткі умови (затверджується 9 з 10 заявок на позику), тому отримати гроші може майже кожна людина;
 • У багатьох МФО діють безвідсоткові кредити для нових клієнтів;
 • Позика онлайн без відмов видається без необхідності кудись йти;
 • Довідка з роботи, гарна кредитна історія або поручитель не потрібні;
 • Кредитні сервіси часто проводять різні акції та навіть розігрують призи серед своїх клієнтів;
 • Є багато зручних способів повернути гроші, й позичальник сам вирішує, який з них йому обрати.

На яких умовах видається кредит на карту без відмови?

Умови кредитування можуть сильно відрізнятися. Усе залежить від конкретної кредитної компанії. Багато компаній пропонують для нових клієнтів перші позики під 0%. Це акційна пропозиція, яка робиться с метою привабити нових позичальників. Базова відсоткова ставка може бути у межах від 1% до 2,5% на день від суми позики. Видаються позики у більшості МФО на термін 30 днів з можливістю безкоштовної пролонгації. Це означає, що позичальник, який не може або не хоче повертати гроші у встановлені терміни, може оформити пролонгацію та сплачувати тільки відсотки, а тіло кредиту повернути наприкінці. У такому разі клієнту не нараховуються штрафи, а його КІ не псується. Оформити в МФО кредити без відмов на карту можна на суму до 20000 гривень. Але є й ті компанії, які видають більші суми. Зазвичай новим клієнтам не видається більше 10000 гривень. А якщо вони своєчасно повернуть гроші, то кредитний ліміт для них буде збільшений.

Вимоги до позичальників

Вимоги до позичальників для отримання онлайн кредиту без відмов залежать від обраного кредитного сервісу. Стандартні вимоги наступні:
 • Наявність українського паспорта с пропискою на території України;
 • Вік від 18 до 75 років;
 • Ідентифікаційний код;
 • Мобільний телефон для заповнення анкети та підписання електронного договору;
 • Банківська карта.
Увага! Для отримання позики можна використовувати будь-які картки, які були оформлені в українських банках на ім’я позичальника. Це може бути кредитна, дебетова, пенсійна, соціальна або інша картка Visa/MasterCard. Головні умови – картка дійсно повинна належати позичальнику, а на її рахунку повинен бути позитивний баланс (мінімум 1 гривня).

Хто може отримати кредит без відмов в МФО?

Онлайн кредит без відмов видається майже усім громадянам України. Кредитні сервіси співпрацюють навіть з проблемними категоріями громадян, яким би ніколи не видали банківську позику. Отримати гроші в МФО можуть: студенті, пенсіонери, військові, люди без офіційного працевлаштування, клієнти з поганою або чистою кредитною історією, матері у декреті та інші категорії громадян. Якщо ж казати про відмови, то вони теж трапляються. Є декілька основних причин, по яким відмовляють в мікропозиці:
 • Вік позичальника не відповідає вимогам МФО (наприклад, позичальнику менше 18 років);
 • Клієнт зробив помилки при заповненні анкети або неправильно вказав якісь дані про себе;
 • У позичальника вже є відкрита позика у цьому ж кредитному сервісі (отримати новий кредит можна тільки після погашення попереднього);
 • У клієнта є відкриті та прострочені кредити в інших МФО або банках.

Етапи оформлення онлайн кредиту без відмови

 1. Щоб отримати кредит онлайн на картку, у першу чергу потрібно обрати кредитну установу. При виборі мікрофінансової організації звертайте увагу на умови кредитування, репутацію компанії, швидкість оформлення позики, відгуки в Інтернеті.
 2. Після вибору компанії треба зайти на її офіційний сайт та зареєструвати персональний кабінет. Зазвичай для цього достатньо вказати свій мобільний телефон та придумати надійний пароль.
 3. Обрати суму кредиту та термін, на який він буде виданий. Одразу можна подивитися, скільки усього доведеться переплатити за цією позикою, та до якого числа треба буде повернути гроші.
 4. Далі необхідно заповнити коротеньку анкету, у якій позичальник вказує свої особисті дані. В анкеті зазвичай вказується вік, стать, місце роботи, місце проживання, розмір заробітної плати, сімейний стан та інша інформація, яка допомагає кредитору оцінити платоспроможність позичальника. При заповненні анкети треба вказувати тільки реальні дані. У такому разі кредити на карту видаються майже усім.
 5. Відправити копії паспорту та ідентифікаційного коду. Це потрібно для того, щоб представники МФО переконалися, що гроші насправді бере та людина, чиє ім’я вказано в анкеті.
 6. Позика без відмов видається на банківську карту, тому її треба прив’язати до свого особистого кабінету. Для цього позичальнику треба вказати реквізити картки (її номер, СVC або CVV код, термін дії). Також з картки тимчасово списується сума до 1 гривні, а позичальник повинен вказати точну суму списання в копійках, наприклад, «0,75». Це потрібно для того, щоб переконати кредитора у тому, що картка дійсно знаходиться у тієї людини, яка оформлює позику.
 7. Далі треба дочекатися рішення. Зазвичай рішення по кредиту приймається дуже швидко – за 5-10 хвилин. Після цього позичальник отримає повідомлення. У разі позитивної відповіді позичальнику на його пристрій приходить електронний кредитний договір. Його треба уважно перечитати, і якщо усі умови влаштовують, то підписати його електронним підписом. Зазвичай для цього достатньо відправити код із SMS.
 8. Одразу після підписання договору клієнту на картку надходять гроші.
Важливо! В багатьох українських МФО можна отримати кредити без відмов без заповнення анкети та висилання копій своїх документів. Ідентифікація відбувається за допомогою системи Bank ID. МФО отримає дані про позичальника від банку, клієнтом якого він є. Це дуже спрощує процедуру кредитування, адже не треба витрачати час на те, щоб зробити та завантажити копії документів, а також не треба заповнювати анкету.

Як гарантовано отримати мікропозику?

100% гарантовано отримати гроші можуть далеко не всі, адже позичальник повинен відповідати кільком вимогам МФО. Але є декілька корисних порад, як збільшити свої шансі на отримання кредиту:
 • По-перше, ретельно обирайте компанію, до якої звертаєтесь. Треба звертати увагу на її вимоги до позичальників, та проаналізувати, чи відповідаєте ви цим вимогам. Якщо не знаєте, де взяти кредит без відмов, то на нашому порталі ви можете знайти пропозиції від усіх українських МФО.
 • По-друге, необхідно чесно відповідати на усі питання в анкеті. Представлена позичальником інформація перевіряється, тому в разі знайдених невідповідностей буде отримана негативна відповідь.
 • По-третє, погоджуйтесь на будь-які умови, особливо якщо у вас погана КІ та є непогашені позики в інших фінансових установах. На цьому етапі головна мета – це отримати гроші, своєчасно їх повернути, та цим поліпшити свою кредитну історію й отримати довіру від кредитного сервісу.

Як повернути гроші?

Кредити онлайн на карту без відмов отримати досить легко, для цього достатньо лише мати карту одного з українських банків. А як же можна повернути гроші? Зробити це можна одразу декількома способами на вибір:
 1. В особистому кабінеті на веб-сайті. При такому способі оплати можна все зробити онлайн, із позичальника не стягується додаткова комісія, а гроші одразу переказуються на рахунок кредитора.
 2. У відділеннях українських банків за реквізитами кредитора. Для цього треба вказати його реквізити, а у графі «призначення платежу» треба вказати ФІП позичальника та номер договору. Мінус такого способу у тому, що з платника стягується додаткова комісія, а гроші можуть прийти не одразу, а протягом трьох днів.
 3. У терміналах самообслуговування. Для цього слід обрати необхідну компанію та вказати номер договору.
 4. За реквізитами кредитного сервісу в онлайн-банкінгу або у банківському додатку.
 5. Через відділення Нової пошти.
 6. У відділеннях кредитної організації за умови, що компанія їх має.